2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningsman avseende brand, sprinkler och utrymnings-larm/system
Beskrivning: Besiktningsman avseende brand, sprinkler och utrymnings-larm/system
Intern identifierare: SFB-2025-00315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31620000 Akustisk eller visuell signalutrustning, 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625100 Branddetektorer, 31625200 Brandlarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000