2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Avfallshantering till Kriminalvården
Beskrivning: RFI (Request For Information) avseende vissa frågeställningar och delar av kravprofil inför upphandling av nationell avfallshantering till Kriminalvården.
Intern identifierare: 2025-24563
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering