Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ketonmätare
Referensnummer: VF2019-xxxx
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38300000 Mätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Intresseanmälan till upphandlingen av Ketonmätare.
Företag/leverantörer som tillhandahåller utrustning och förbrukningsmaterial till Ketonmätare och som är intresserade av upphandlingen är välkomna att ta kontakt med ansvarig upphandlare för företags- och produktpresentation.