2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pistmaskin - Kultur,park och fritid
Beskrivning: Inköp av en (1st) fabriksny pistmaskin till Piteå kommun. Se upphandlingsdokument för mer information.
Intern identifierare: 26INK046
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000