2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för personärendehantering för överförmyndare
Beskrivning: Överförmyndaren är en tillsynsmyndighet vars huvudsakliga uppgift är att utöva tillsyn över de ställföreträdarskap som finns i kommunen (legala förmyndare, förordnade förmyndare, gode män och förvaltare).
Intern identifierare: KS/2025:633
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000