580955-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för lokalt datanät – Integration- och granskningssystem för operationssalar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIntegration- och granskningssystem för operationssalar
BeskrivningIntegration- och granskningssystem för operationssalar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72710000 Tjänster för lokalt datanät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122202:Lot:1