2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts Årsunda
Beskrivning: Upphandlingen omfattar skolskjuts inkl verksamhetsresor för området Årsunda i Sandvikens kommun.
Intern identifierare: IKS2024/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skolskjuts Årsunda