581176-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Tekniska konsulttjänster Byggnadskonstruktion
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Byggnadskonstruktion
BeskrivningTekniska konsulttjänster inom fackområdet Byggnadskonstruktion med nedanstående uppdragstyper: Programarbete Utredningsarbete Projektering Stöd och rådgivning Skisser/Ritningar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:70175:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster