581277-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – För upprättande av förfrågningsunderlag och BPU Väg 1148, Nysättra, gång- och cykelväg, Norrtälje kommun, Stockholms län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av förfrågningsunderlag och BPU Väg 1148, Nysättra, gång- och cykelväg, Norrtälje kommun, Stockholms län
Beskrivning: För upprättande av förfrågningsunderlag och BPU Väg 1148, Nysättra, gång- och cykelväg, Norrtälje kommun, Stockholms län
Intern identifierare: KOM-413071
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För upprättande av förfrågningsunderlag och BPU Väg 1148, Nysättra, gång- och cykelväg, Norrtälje kommun, Stockholms län