See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för AI och strategi
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset inbjuder härmed till anbudsgivning för upphandling av konsulttjänster för att ta fram, utveckla och implementera digitaliserings och relaterad IT-utveckling inom sjukvård.
Intern identifierare: K 2024-3434
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Konsulttjänster