581355-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hemleverans av inkontinensprodukter – Lagerhållning och distribution av inkontinenshjälpmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLagerhållning och distribution av inkontinenshjälpmedel
BeskrivningUpphandling av lagerhållning och distribution av inkontinenshjälpmedel.
Intern identifierare2026-O000638
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85142400 Hemleverans av inkontinensprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000