Vi upphandlar nu Processledare och Kommunikatör till vårt team. De konsulter som antas för uppdraget kommer få medverka i en av regionens viktigaste tillväxtuppdrag och vi förväntar oss förmågan att axla ansvar för helheten och tillsammans med övriga teamet i högt tempo medverka till framgång.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Omfattning om ca 100% under perioden prel. 1/9-2022 till och med 19/4-2024