See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning av Biomedicinska analytiker kem, transfusion och mikro
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bemanningspersonal avseende biomedicinska analytiker inom dels klinisk kemi, transfusionsmedicin och dels mikrobiologi.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Biomedicinska analytiker klinisk kemi & transfusionsmedicin
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93648:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Biomedicinska analytiker mikrobiologi
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93648:Lot:2