581629-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Flödescytometer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlödescytometer
BeskrivningUpphandling av en styck flödescytometer till Medicinsk service, Labmedicin, Klinisk immunologi och transfusionsmedicin.
Intern identifierare2024-O000394
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)