2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lättvårdsambulans med bariatrisk kapacitet
Beskrivning: Akademiska sjukhuset vid Region Uppsala inbjuder till upphandling av en lättvårdsambulans med bariatrisk kapacitet
Intern identifierare: UPPH2024-00195
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del