2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1103 Resebyråtjänster
Beskrivning: Upphandling av Resebyråtjänster till Södertälje kommun, Telgebolagen, Gnesta kommun, Vingåker kommun, Katrineholms kommun, Flens kommun och Salems kommun.
Intern identifierare: 24/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer, 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se underlag
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)