58181-2026 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och markskötsel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och markskötsel
BeskrivningFRA avser att upphandla Snöröjning och markskötsel
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109586:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker