58185-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsstädning – Hudiksvalls kommun - Städtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHudiksvalls kommun - Städtjänster
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar Städtjänster, Kattvikskajen Magasinsgatan 10-12 (Plan 11, 12 och 13)
Intern identifierare13793
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar Städtjänster, Kattvikskajen
Intern identifierareHudiksvalls kommun - Städtjänster