581916-2023 - ÄndringSverige-Norrköping: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnation av äldreboende Fiskeby 2:1
Referensnummer: KS 2023/0235
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnad av äldreboende på fastighet Fiskeby 2:1, Norrköpings kommun