Huvudsaklig CPV-kod 45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattningen avser byggentreprenader och t.ex; vara varierande renoveringar avseende del av byggnad i fastighet, fasadåtgärder, takrenoveringar, fönsterbyten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45261900 Reparation och underhåll av tak, 45261910 Takreparation, 45261920 Takunderhåll, 45262700 Ombyggnadsarbete, 45421130 Montering av dörrar och fönster, 45421132 Montering av fönster, 45443000 Fasadarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen