581987-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Massagetjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvårdsmassage för Uppsala universitets anställda
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98333000 Massagetjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Friskvårdsmassage för universitetets anställda
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen