2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ- och skurrobotar
Beskrivning: Lidköpings kommun inbjuder er härmed att lämna anbud avseende städ- och skurrobotar till lokalvården. Upphandlingen genomförs som ett öppet förfarande enligt lagen (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU).
Intern identifierare: SEN 2026/246
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 39713430 Dammsugare, 39713431 Tillbehör till dammsugare, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000