See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling räkenskapsrevision Landstingshuset i Stockholm AB
Beskrivning: Upphandling av räkenskapsrevision för Landstingshuset i Stockholm AB
Intern identifierare: 2025-0020
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av räkenskapsrevision LISAB
Beskrivning: Upphandling räkenskapsrevision för Landstingshuset i Stockholm AB
Intern identifierare: 1654559
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänst och utvärdering
Beskrivning: Upphandling räkenskapsrevision Landstingshuset i Stockholm AB
Intern identifierare: 1654560