582127-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bilparkeringstjänster – Parkeringsövervakning till Sveriges Radio Förvaltning i Göteborg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning till Sveriges Radio Förvaltning i Göteborg
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett helhetsansvar för Leverantören att tillhandahålla en väl fungerande parkeringsövervakningstjänst av parkeringsytor vid Pumpgatan 2 i Göteborg,
Intern identifierare26/97
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000