2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Tillväxtverket upphandlar ett rekryteringssystem i syfte att strukturera och kvalitetssäkra hela rekryteringsprocessen. Systemet är en central del av verksamhetens långsiktiga kompetensförsörjning och bidrar till rättssäkra, effektiva och likvärdiga rekryteringar genom enhetliga arbetssätt, tydlig dokumentation samt bättre uppföljning och analys.
Intern identifierare: Ä 2026-1913
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Intern identifierare: 1950291-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav
Beskrivning: Föredraget alternativ
Intern identifierare: 1950292-1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem