Förfrågan avser tecknande av ramavtal med leverantör som tillhandahåller systemadministratör för Citect. Uppdrag ska utföras i enlighet med de förutsättningar som anges i detta förfrågningsunderlag.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72250000 System- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen