582179-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Kommunikations- och webbtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikations- och webbtjänster
BeskrivningMalmö kommuns Parkerings AB inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende ramavtal fullservicebyrå inom kommunikation och marknadsföring, med en option på webbtjänster, såsom strategiska och kreativa kommunikationskoncept, produktion och kampanjer, både i print och digitalt.
Intern identifierareKommunikations- och webbtjänster 2025_8
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunikations- och webbtjänster