See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl för hämtning av förpackningar
Beskrivning: Kärl
Intern identifierare: KSTFU/2024:112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kärl för hämtning av förpackningar