2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård av SÖRABs kontors- och personalytor
Beskrivning: Upphandlingen avser lokalvård för SÖRAB:s kontors- och personalytor, fördelat på huvudkontoret i Vallentuna samt våra anläggningar ute i Stockholms norrortskommuner. Planerad start av leveransen är september 2025 med 2 års avtalstid med möjlighet till tre (3) stycken ett (1) års förlängningar. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierare: UH2025-3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lokalvård av SÖRABs kontors- och personalytor