582264-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom ventilation – Ramavtal V-projektör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal V-projektör
BeskrivningSyftet med ramavtalet är att i tillgodose beställarens behov av tekniska konsulttjänster avseende V.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117298:Lot:1