582323-2020 - ÄndringSverige-Uppsala: Golvbeläggning och väggbeklädnad
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Golvarbeten inom Uppsala Kommun
Referensnummer: KSN-2020-01064
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Golvarbeten