58248-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Kognition/kommunikationshjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKognition/kommunikationshjälpmedel
BeskrivningAvtalet omfattar köp av kognition och kommunikationshjälpmedel till Hjälpmedelsverksamheten Region Västernorrland.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100892:Lot:1