582487-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten – Nyby F7 Kontorslokal Såtenäs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelNyby F7 Kontorslokal Såtenäs
BeskrivningNybyggnation av kontorsbyggnad samt teknik hus och intilliggande parkeringsplats, infrastruktur samt VA
Intern identifierare4283/2025
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000