582578-2021 - PlaneringSverige-Stockholm: Catering
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cateringtjänster - Extern remiss
Referensnummer: SU FV-1608-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss av underlaget för kommande upphandling av cateringtjänster till Stockholms universitet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaHögsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 4
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Extern remiss cateringtjänster
Del nr: 1-4
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen