58265-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Mattransportvagnar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransportvagnar
BeskrivningInköp av mattransportvagnar för Jönköpings kommuns storkök inom förskola, skola och äldreboenden.
Intern identifierare2025_21/42
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)