582659-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Lägenhetsstädning för Mimers distrikt Norr och Mitt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLägenhetsstädning för Mimers distrikt Norr och Mitt
BeskrivningUpphandlingen avser flyttstädning och byggstädning för Mimers distrikt Norr och Mitt under avtalsperioden. Mimer har löpande behov av flyttstäd och byggstäd.
Intern identifierare202388
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägenhetsstäd av lägenheter för Mimers distrikt Norr och Mitt