2. Förfarande
Förfarande
Titel: Swedavia PDBI 2025
Beskrivning: Swedavia genomför upphandling av egendomsförsäkring
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63731000 Flygplatsdrift
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000