582918-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gasformiga bränslen – Flytande biogas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlytande biogas
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för inköp och leverans av flytande biogas (LBG) i enlighet med upphandöingsdokumenten.
Intern identifierare2025/379 VMKF
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för inköp och leverans av flytande biogas (LBG) i enlighet med vad som beskrivs i upphandöingsdokumenten.
Intern identifierare1732661-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPris
Intern identifierare1732657-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelSanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare1732658-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelEgenförsäkran
Intern identifierare1732659-3
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare1732660-4