See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Standard laboratory equipment
Beskrivning: Equipment for use in laboratories. See the requirement specification and appendices for more information.
Intern identifierare: SU FV-3108-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 38310000 Precisionsvågar, 38436000 Skakapparater och tillbehör, 38436100 Skakapparater, 38436300 Inkuberade skakapparater, 38436400 Magnetomrörare, 38436600 Nedsänkningshomogenisatorer, 38436700 Ultraljudhomogenisatorer, 38510000 Mikroskop, 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument, 39711100 Kylskåp och frysar, 42931000 Centrifuger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Standard laboratory equipment