582982-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Bemanningssystem för avrop av hyrpersonal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningssystem för avrop av hyrpersonal
BeskrivningSystemstöd för avrop på ett säkert sätt av hyrpersonal.
Intern identifierareUPPH2024-00266
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBemanningssystem
BeskrivningSe upphandlingsunderlag
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsinformation
Beskrivningse upphandlingsdokument