2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teckenspråkstolkar - Distans
Beskrivning: Arbetsförmedlingen upphandlar ett ramavtal för tillhandahållande och förmedling av förbokade teckenspråkstolkar för tolkuppdrag som genomförs på distans via en av Arbetsförmedlingen godkänd teknisk mötesplattform. Uppdrag avropas av Arbetsförmedlingen via e-post och omfattar tolktjänster i den omfattning som efterfrågas vid varje enskilt avrop.
Intern identifierare: Af-2026/0065 2405
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1920354-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1920356-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Teckenspråkspråktolk - Distans
Intern identifierare: 1920357-2