2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hovercraft for pilot transport
Beskrivning: Hovercraft for pilot transport
Intern identifierare: 24-03524
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: General