See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverkartjänster
Beskrivning: Upphandling av hantverkartjänster i form av löpande service-, underhålls- och reparationsarbeten samt tillhörande material/produkter.
Intern identifierare: SU FV-2751-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hantverkartjänster