See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationstjänster - Grafisk formgivning, animation och visualisering av data
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunikationstjänster för grafisk formgivning, animation och visualisering av data
Intern identifierare: SCB2025-36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000