583017-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Inredningsarkitekt Hertsöskolan och Kungsfågeln
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Inredningsarkitekt Hertsöskolan och Kungsfågeln
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster 28917, Arkitekt. Uppdraget avser en inredningsarkitekt
Intern identifierareKLF 2025/1117
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Inredningsarkitekt Hertsöskolan och Kungsfågeln