583089-2025 - Resultat
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Banktjänster Borlänge
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBanktjänster Borlänge
BeskrivningVill ni vara leverantör av banktjänster till Borlänge kommunkoncern? Varmt välkomna att lämna in ert anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112782:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66110000 Banktjänster