2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI mindre mobil skanner (röntgenbuss)
Beskrivning: Tullverket avser göra en RFI avseende mindre mobil skanner (röntgenbuss)
Intern identifierare: TV-2024-19829
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)