See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containrar
Beskrivning: Se beskrivning i upphandlingsunderlaget.
Föregående meddelande: 013058-2023
Intern identifierare: UH 23-66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613300 Standardcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se beskrivning i upphandlingsunderlag.
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lägst pris
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav (1)