2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Tryckeritjänster
Intern identifierare: Ks 879/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000