See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steg 2 Anbudsförfrågan - Stängslingstjänster nr 2
Beskrivning: Avropet avser tre olika områden för stängsling av betesfållor.
Föregående meddelande: 620593-2023
Intern identifierare: 2720-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Avrop från DIS stängslingstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Avrop från DIS